Artist Systems - Pro audio equipment and musical instruments  
 
Shkruaj emrin e produktin qe kerkon:
TražiKerko
 
   
 
Studio & Recording
Sisteme PA
Kitara dhe Bass
Tastiera
Bateri
Instrumenta te tjere
Radio, TV, Broadcast
Paisje per DJ
  > Miksera  
  > CD Players  
  > Gramafone  
  > DJ Kontroller dhe Procesore  
  > Kufje  
  > Aksesore  
Instalime
Mikrofona
Ndricim
Paisjet me te Shitura
Kompiutera
HI-FI
OFERTA SPECIALE
 
 
 
   
 

Paisje per DJ

 
   
        Numri total i produkteve: 174  
.
  Miksera  
  Miksera (20)  
.
  CD Players  
  CD Players (22)  
.
  Gramafone  
  Gramafone (14)  
.
  DJ Kontroller dhe Procesore  
  DJ Kontroller dhe Procesore (23)  
.
  Kufje  
  Kufje (21)  
.
  Aksesore  
  Aksesore (74)  

 

 

   
.
  Kliknite za više informacija     Numark MixTrack Pro 2
Numark MixTrack Pro 2. Prodhim i vitit 2013. Kontroller per DJ
Cmimi: 209,00
 
 
Kategorija: Paisje per DJ / DJ Kontroller dhe Procesore
 
  Kliknite za više informacija     NATIVE INSTRUMENTS Traktor Scratch Pro 2
Sistem komplet Hardware/Software per digital DJing.
Eshte evolucioni i konceptit origjinal te kontrollit te muzikes digitale nepermjet pajisjeve analoge.
Perbehet nga karata e zerit Audio 10 DJ (10 hyrje dhe dalje), 2 CD dhe 2 Vinile kontrolli, software Traktor Pro si dhe gjithe kabllot e nevojshem per funksionim.

"OFERTE SPECIALE 450 euro"!!!Çmimi i rregullt 599 Euro
Cmimi: 450,00
 
 
Kategorija: Paisje per DJ / DJ Kontroller dhe Procesore
 
  Kliknite za više informacija     Numark iDJ Live
Kontroller DJ per iPad, iPhone, iPod. Shume i pershtatshem per fillestaret por edhe per pro-t.
Cmimi: 50,00
 
 
Kategorija: Paisje per DJ / DJ Kontroller dhe Procesore
 
  Kliknite za više informacija     NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol S4 Mk 2
Harrojeni çfarë dini rreth kontrolluesve DJ dhe software DJ. TRAKTOR KONTROL S4 është projektuar qe nga konceptimi i tij si një sistem i integruar plotësisht ku software dhe hardware janë ndërthurur në harmoni të përsosur. Pasi ju të përjetojnë ketë, do të ndjeni menjëherë se sa fluid, i thjeshtë, por i fuqishëm mund të jetë një sistem profesional per DJ . TRAKTOR KONTROL S4 është kulmi i një vizioni 10-vjeçar qe vetëm Native Instruments mund të japin. Pra, nëse ju jeni një përdorues i hershem i TRAKTOR dhe kërkoni për kontrollues përfundimtar, ose thjesht hyn në botën e dixhitale Djing, S4 ofron ate qe asnjë tjetër nuk mundet.

I ndertuar "me porosi" për TRAKTOR, S4-a shkrin një mikser 4-kanalesh DJ me cilësi Premium, një karte zeri 24 bit/96 kHz, një kontrollues intuitiv, si dhe TRAKTOR PRO 2 * software në një zgjidhje të plotë profesionale për DJ cilët dëshirojnë karakteristika profesionale.
Cmimi: 799,00
 
 
Kategorija: Paisje per DJ / DJ Kontroller dhe Procesore
 
  Kliknite za više informacija     NATIVE INSTRUMENTS MASCHINE MK 2
Bashkon fleksibilitetin e produksionit muzikor bazur ne Kompjuter, me lehtesine e perdorimit te nje Groove box-i.
Cmimi: 569,00
 
 
Kategorija: Paisje per DJ / DJ Kontroller dhe Procesore
 
  Kliknite za više informacija     Behringer Tweakalizer DFX69
DJ procesor

Cmimi: 50,00
 
 
Kategorija: Paisje per DJ / DJ Kontroller dhe Procesore
 
  Kliknite za više informacija     Behringer B-Control DeeJay BCD3000
B-CONTROL DEEJAY BCD3000, është një console që mundëson riproduksionin, miksimin dhe scratch të file audio pa pasur nevojë për të masterizuar CD! Console drejton file audio me l' ndihmë me programin Traktor 3. Është kompatible si me Windows XP ashtu dhe Mac OS X, kjo console lidhet me PC nëpërmjet USB. Pas instalimit i console lidhet me programin Traktor 3 LE dhe mundëson të karikohet me file audio të cdo tipi dhe t’i miksojë me console.
Cmimi: 70,00
 
 
Kategorija: Paisje per DJ / DJ Kontroller dhe Procesore
 
  Kliknite za više informacija     Behringer B-Control DeeJay BCD2000
BCD2000 është një interface Audio USB Full-Speed me katër kanale, e pajisur me konvertues 24-Bit A/D e D/A. Ajo përbën intregrimin perfekt të Software BEHRINGER B-DJ (të përfshirë në blerje) dhe praktikisht të të gjitha aplikimeve të përdorshme nga DJ. Pavarësisht nga formati i saj kompakt ajo ka dhe një Mixer Audio të integruar dhe të kompletuar me preamp mikrofonikme të cilësisë së lartë, një ekuilizator /kill me 3 banda për kanale, fader të precizionit të lartë, crossfader lehtësisht të përdorshëm dhe funksione talkover. BCD2000 ju ofron2 preamp mikrofonikë shumë të mirë nga të cilët njëri mund të komutohet në hyrjen CD. Seksioni cuffie mjaft i zhvilluar është i pajisur me një funksion PFL Mix e Split, gjithashtu lejon të dëgjohet menjëherë sinjali i daljes Master. Komandat janë pozicionuar mirë të Start/Stop, Cue, Loop e Pitch-Bend dhe shërbejnë për të mbështetur performancën tuaj intuitive. Për përdorimin e zonës Effeti (efekte) janë parashikuar 4 rregullatorë dhe tasta. Shfrytëzoni që tani potencialin e madh të kompjuterave modernë portalë, të kombinuara me mundësitë e shumta për të futur në kohë reale në të, të dhënat audio dixhitale të formateve nga më të ndryshmet.

"SUPER OFERTE --> 50 euro"
Cmimi normal: 200 euro

Vini Re: Oferta eshte e vlefshme vetem per pagese me para ne dore. Sasia eshte e kufizuar (1 cope)


Cmimi: 50,00
 
 
Kategorija: Paisje per DJ / DJ Kontroller dhe Procesore
 
  Kliknite za više informacija     Akai APC40 Ableton Controller
AKAI APC40 është kontrolleri i parë i studiuar pikërisht për të punuar me Ableton Live, live dhe në studio regjistrimi. I lindur nga bashkëpunimi mes Americana AKAI Professional e Tedesca Ableton, APC40 është zgjidhja perfekte për kontrollin e software Ableton, i pasur me funksione dhe në të njëjtën kohë ekstremisht intuitiv.
Cmimi: 379,00
 
 
Kategorija: Paisje per DJ / DJ Kontroller dhe Procesore
 
  Kliknite za više informacija     NATIVE INSTRUMENTS AUDIO 2 DJ
Karte zeri USB per DJ qe perdorin TRAKTOR ose software te tjere. Ultra-kompakte me cilesine e garantuar te Native Instruments
Cmimi: 102,00
 
 
Kategorija: Paisje per DJ / Aksesore
 
   
  Stanton   
.
  C.314  
  Stanton C.314  
  DetaljnijeDetaljnije  
.
  NATIVE INSTRUMENTS  
.
  Traktor Kontrol S4 Mk 2  
  NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol S4 Mk 2  
  DetaljnijeDetaljnije  
.
  Stanton  
.
  DJ Pro 2000  
  Stanton DJ Pro 2000  
  DetaljnijeDetaljnije  
.
  Behringer  
.
  DDM4000 Digital Pro Mixer  
  Behringer DDM4000 Digital Pro Mixer  
  DetaljnijeDetaljnije  
.
  NATIVE INSTRUMENTS  
.
  Traktor Scratch Pro 2  
  NATIVE INSTRUMENTS Traktor Scratch Pro 2  
  DetaljnijeDetaljnije  
.
  Numark  
.
  iDJ Live  
  Numark iDJ Live  
  DetaljnijeDetaljnije  
.
 
 
 
  Zgjidh prodhuesin dhe shiko te gjitha produktet e tij ne kete kategori Paisje per DJ .  
     
 
AJD
Akai
AKG
Alesis
Allen&Heath
American Audio
American DJ
Apart
ART
Audio-Technica
Australian Monitor
Behringer
BeyerDynamic
DENON
E-MU
Elation
König & Meyer
Klotz
M-Audio
NATIVE INSTRUMENTS
Numark
Quik Lok
RANE
Shure
SM Pro Audio
Stanton
Vestax
     
  Ostali proizvođačiProdhues te Tjere  
   
 
Per cdo pyetje apo informacion shtese, ju lutemi te na kontaktoni me email apo telefon +355 68 3884349
 
  KontaktKontakt  
 
   
 
User ID:
Password:
 
         
www.artistsystems.co.yu
 
Artist Systems - Profesionalna audio oprema i muzicki instrumenti
                 
     
absolut1.com